Katalog Powystawowy
Rasa
Baset
artezyjsko-normandzki / Basset artesien normand
Nr Kat.
Klasa
Nazwa psa
Ocena
Lokata
Medal
Tytuły
1
championów / champion
Uszatka Lady z Romiszówki
dosk.
I
złoty
CWC, Zw.Rasy, Zw.Kl.,
Rasa
Basset Hound
/
Nr Kat.
Klasa
Nazwa psa
Ocena
Lokata
Medal
Tytuły
2
baby /
baby
Jogurt Tarlang Bass
nb
-
-
31 baby / baby
Telur Monaran
w.obiec
I
-
3
szczeniąt / puppy
CHELOBAKA AVRELIY MARK MAXIMUS MERIDIY
obiec
IV
-
4
szczeniąt / puppy
DRAGON Wesołe Smutasy
w.obiec
II
-
5
szczeniąt / puppy
DROPSIK Wesołe Smutasy
nb
-
-
6
szczeniąt / puppy
VADIM Moravia Bray
w.obiec
I
-
7
szczeniąt / puppy
Villy Boy Moravia Bray
obiec
III
-
8
młodzieży / youth
Prdlavka BORN ON MY BIRTHDAY
dosk.
II
srebrny
9
młodzieży / youth
DUPACO Długouche Teroryzatory
bdb
IV
-
10
młodzieży / youth
HERO Moravia Bento
dosk.
I
złoty
Mł.Zw.Kl.,
11
młodzieży / youth
NIKODEM ORLEN Unita
bdb
III
-
80
młodzieży / youth
ANDI Cudeńka
bdb
- -
12
pośrednia / intermediate
Tajfun Anwil Szajka- Rudych
bdb
I
-
13
otwarta / open
COLOMBO z Polany Klapouchego
bdb
III
-
14
otwarta / open
CZORT z Polany Klapouchego
bdb
IV
-
15
otwarta / open
Franbar's DRDOOLITTLE
dosk.
II
srebrny
16
otwarta / open
Lake Park GANDALF
dosk.
I
złoty
CWC,
17
użytkowa / working
Quincy Queen\'s Hermelín
dosk.
II
srebrny
18
użytkowa / working
ZOLTAN Klan Piegowatych
dosk.
I
złoty
CWC,
19
championów / champion
CHICKO Turguesa Playa
dosk.
II
srebrny
20
championów / champion
CHIVAS Turguesa Playa
dosk.
III
brązowy
21
championów / champion
CJ BUCK Tubalne Granie
dosk.
-
-
22
championów / champion
Swede Sun's HAROLD
dosk.
I
złoty
CWC, Zw.Rasy, Zw.Kl.,
23
championów / champion
MIKOŁAJ ORLEN Unita
dosk.
-
-
24
championów / champion
Zorro Dominik
dosk.
IV
-
25
weteranów / veteran
DYZMA ORLEN Unita
dosk.
I
złoty
26
weteranów / veteran
HARWICK Queen's Hermelin
nb
-
-
27
baby / baby
Chelsea Moravia Bento
w.obiec
I
-
28
baby / baby
JASMINA Tarlang Bass
w.obiec
III
-
29
baby / baby
Tangela Monaran
obiec
-
-
30
baby / baby
Tawi Monaran
w.obiec
II
-
32
szczeniąt / puppy
CHELOBAKA ANGEL GANGSTER PANDA PANDA
obiec
-
-
33
szczeniąt / puppy
BLAVETTA z Łaskiego Ogrodu
obiec
IV
-
34
szczeniąt / puppy
DAISY Wesołe Smutasy
m.obiec
-
-
35
szczeniąt / puppy
DIDI Wesołe Smutasy
w.obiec
III
-
36
szczeniąt / puppy
Nhabira GIGGLES
w.obiec
II
-
37
szczeniąt / puppy
Valletta Moravia Bray
w.obiec
I
-
38
młodzieży / youth
Alma Dudi Dog's
bdb
-
-
39
młodzieży / youth
Anabel Cudeńka
db
-
-
40
młodzieży / youth
AZURA Dudi Dog's
dosk.
II
srebrny
41
młodzieży / youth
Prdlavka BAMBA - BIBI
bdb
IV
-
42
młodzieży / youth
Prdlavka BASSETKA
dosk.
I
złoty
Mł.Zw.Kl.,
43
młodzieży / youth
Bobass GALLIANO
dosk.
III
brązowy
81
młodzieży / youth
BETI Niebieskooka Dusia
db -
-
44
pośrednia / intermediate
CALLA CANTADESKA Długouche Teroryzatory
dosk.
II
srebrny
45
pośrednia / intermediate
CIBORA PAPIRUSOWA Długouche Terroryzatory
db
-
-
46
pośrednia / intermediate
Lady Barnett's GINA
dosk.
I
złoty
CWC,
47
pośrednia / intermediate
JARISA STANLEY z Kojca Ja-Ry-Cha
bdb
IV
-
82
pośrednia / intermediate
AMELA Szajka Rudych
bdb
III
-
48
otwarta / open
Moravia Bray TIFFANY
nb
-
-
49
otwarta / open
Fidźi z klubu XXL
bdb
-
-
50
użytkowa / working
Idylla z Gangu Długich
dosk.
III
brązowy
51
użytkowa / working
Swede Sun's LENA
dosk.
II
srebrny
52
użytkowa / working
LUIZA ORLENA Unita
dosk.
IV
-
53
użytkowa / working
Moravia Bray TRIXY
dosk.
I
złoty
CWC, Zw.Kl.,
54
championów / champion
BERTA z Łaskeigo Ogrodu
dosk.
-
-
55
championów / champion
CENTAURA Niebieskooka Dusia
dosk.
IV
-
56
championów / champion
CJ Clou Tubalne Granie
dosk.
-
-
57
championów / champion
CJ SPOT Tubalne Granie
dosk.
II
srebrny
58
championów / champion
CHELOBAKA ELIZABETT LULA
bdb
-
-
59
championów / champion
FREYA Turguesa playa
dosk.
III
brązowy niesportowe zachowanie
60
championów / champion
MATYLDA ORLENA Unita
dosk.
I
złoty
CWC,
Rasa
Grand
Basset griffon vendeen /
Nr Kat.
Klasa
Nazwa psa
Ocena
Lokata
Medal
Tytuły
61
użytkowa / working
Barney Danda Bohemia
nb
-
-
Rasa
Petit Basset
Griffon Vendeen /
Nr Kat.
Klasa
Nazwa psa
Ocena
Lokata
Medal
Tytuły
63
młodzieży / youth
HEUREUX HENRI Rewelacja z Galicji
bdb
II
-
64
młodzieży / youth
LOGAN MARCUS RUDIS
dosk.
I
złoty
Mł.Zw.Kl.,
65
młodzieży / youth
SZNAPS Śląska Gwara
dosk.
II
srebrny
66
pośrednia / intermediate
HUGO Śląska Gwara
dosk.
I
złoty
CWC,
67
otwarta / open
Rudis BUSTER Rudis
dosk.
I
złoty
CWC,
68
otwarta / open
KALVIN KLEIN Chouan
nb
-
-
69
użytkowa / working
MACHIAVELLI Pangea
dosk.
I
złoty
CWC, Zw.Rasy, Zw.Kl.,
70
championów / champion
BARON Rudis
dosk.
II
srebrny
71
championów / champion
FILON Podkołdernik Jadowity
dosk.
I
złoty
CWC,
72
weteranów / veteran
Complement PICASSO
dosk.
I
złoty
62
baby / baby
PASJA Śląska Gwara FCI
w.obiec
I
-
73
młodzieży / youth
Helenka d'Hiver Rewelacja z Galicjii
db
-
-
74
młodzieży / youth
LUNA EUNICE Rudis
dosk.
I
złoty
75
pośrednia / intermediate
HULAJ DUSZA Śląska Gwara FCI
dosk.
I
złoty
CWC,
76
otwarta / open
BETULA Rudis
dosk.
I
złoty
CWC, Zw.Kl.,
77
użytkowa / working
Sabina Akzachorp
dosk.
I
złoty
CWC,
78
championów / champion
Soletrader CHA CHA CHA AVEC DEBUCHER
dosk.
II
srebrny
79
championów / champion
FLER Podkołdernik Jadowity
dosk.
I
złoty
|